Gratulerer til landets klubbmestere!

Det bor en klubbmester i oss alle, og det er få ting i golf som overgår å bli kronet til klubbens beste golfspiller. De siste helgene i august og de første helgene i september kåres en rekke nye klubbmestere. SE LISTE

I listen under finner du resultatene vi så langt har mottatt fra klubbmesterskap som er avholdt.

Listen over klubbmestere er satt opp alfabetisk etter klubb. Listen begrenses til klubbmesterne i den beste klassen for herrer og damer. 

En rekke klubber har i skrivende stund ikke avholdt mesterskapet.

Mangler det noen resultater? Hjelp oss å komplettere listen, send epost, gjerne bilde av mesterne i din klubb, til tips@golferen.no..

Hos noen spilles klubbmesterskapet i september. Noen klubber arrangerer ikke klubbmesterskap.

Saken blir oppdatert.

Klubbmestere 2021

Arendal og omegn GK: Inger-Lise Rhoden og Kenneth Aslaksen

Asker GK: Karinn Dicinson og Knud Andreas Krokeide

Askim GK: Renate Odland Thunheim og Gylfi Gardarsson

Atlungstad GK: Monica Andrén Gundersrud og Martin L. Røste

Austrått GK: Lillian Onsøien og Oskar Bratlie

Bamble GK: Ann Torild Flaten og Morgan Gulseth

Bergen GK: Marthe Wold og Trym Nordtvedt Moltumyr

Bjaavann GK: Elisabeth Larsen Homme og Jonas Lønn

Bjørnefjorden GK:Solveig Helgesen og Nils Gunnar Holemark

Borre GK: Deep Inder Kaur Aulja og Mikkel Haug

Borregaard GK:  Ulrike Schlepps Gjermundsen og Jan-Are Larsen

Byneset GK: Lars Martin Berg

Bærum GK: Kristin Gunhildrud og Anders Engelsen

Drammen GK: Ine Kristiansen og Andreas Gjesteby

Drøbak GK: Kjellaug Sælen og Anders Strand Ellingsberg

Egersund GK: Sveinung Hetland

Eiker GK: Spilles 4.-5. september

Ekholtbruket GK: Selma Nilsen og Anders Tveita

Klubbmester 2021 herrer Ekholtbruket GK Anders Tveita

Elverum GK: Spilles 28.-29 auVeslemøy Heramb og Simen Falk Larsen

Fana GK: Karen Klubben og Andreas Lloyd Aronsen

Fet GK: Henrik Sand

Florø GK: Tove Sigrun Natvik og Lars Gunnar Waage

Frosta GK: Liv Synnøve Hagnes og Hans Hagerup

Gamle Fredrikstad GK: Gunn Karly Jorid Skulstad og Sondre Ødmann Klemsdal

Giske Golfklubb: Anders Molnes

Gjerdrum GK: Bente Valøy Lindstad og Mikael Henriksson

Gjersjøen GK: Wenche Bull Karlsen og Robert Lindberg

Gjøvik & Toten GK: Kjersti Grini og Stig André Kleppe

Grenland & Omegn GK: Turid Kleveland Evensen og Willem Dirk Udo

Grimstad GK: Beate H. Mikkelsen og Kristian Halvorsen

Grini GK: Kathrine Høyer og Henrik Heyerdahl

Groruddalen GK: Spilles 28.-29 august

Grønmo GK: Sofia Petersen og Ross Robertson

Hafjell GK: Bente Unosen Sveinungsen og Kristoffer Taije Lie

Haga GK: Rachel Raastad-Andersson og Mons Bjerch-Andresen

Hakadal GK: Eli Bjørnevik og Fabio Helgerud

Halden GK: Annette Farmann og Lars Magne Olsen

Hallingdal GK: Inger-Brit Vindegg og Sigurd Hagen

Harstad GK: Linda Jørgensen og Håvard Eilertsen

Hauger GK: og Åsa Westman og Tim Wilkinson

Haugesund GK: Laila Håkull og Thorleif Reinertsen

Helgeland GK: Rita Granmo Karlsen og Johan Kvilvær

Herdla GK: Torill Gjelsvik og Petter S. Dale

Hof GK: Jorun Lian og Erlend Andreas Andersen

Holtsmark GK: Vigdis Fagerholm og Edvard Hatle

Hovden GK: Karoline Ellingsberg  og Aksel Ellingsberg

Huseby & Hankø GK: Elizabeth Vinter og Thomas Alvin Halvorsen

Hvam GK: Håkon Svenneby

Høken GK: Praphatson P. Karoliussen og Sindre Flemming Jensen

Jæren GK: Hanne Lise Hagman og Lasse Eggja

Kjekstad GK: Lotte Carita Berger og  Svein Nummestad Hansen

Klæbu GK: Catherine Røed og Vetle Sæther

Kongsberg GK: Anne Rygaard og Per Gunnar Kristoffersen

Kongsvingers GK: Jonina Bjork Gudmundsdottir og Espen Horgtun Nilsen

Kragerø GK: Tine Hovden Fehn og Thomas Muffetangen Guste-Pedersen

Kristiansand GK: Natalia van Putten og Thomas Karterud

Kristiansund og Omegn GK: Andreas Rødsand og Kari Lise Kongshaug

Krokhol GK: Stine Torgersen og Per Frode Haugen

Kvinnherad GK: Ove Tungesvik

Larvik GK: Ragnhild Skilbred og Andreas Halvorsen

Lillestrøm GK: Kristin Funderud og Stein Roald Allsted

Lommedalen GK: Anne Lise Bull og Lars Hjorth

Losby GK: June Bolme og Sebastian Eidsæther Syr

Lærdal GK:  Per Gisle Dvergedal 

Mandal GK: Turid Røksland og Simen S. Jørgensen

Meland GK: Matti Maria Berger og Andreas Skaar

Midt-Troms GK: Spilles 28.-29 august

Miklagard GK: Hanne Sofie Borgen og Stian Lund

Mjøsen GK: Maryann Beck og jetil Landgraff Ekern

Molde GK: Laila Vikhagen og Sondre Fjørstad

Moss og Rygge GK: Oda Juliussen og Filip Svendsen

Mørk GK: Tuva Isebakke og Dag Andresen

Namsos GK: Solbjørg Moa og  Aleksander Berre Vinje

Narvik GK: Spilles 28.-29 august

Nesbyen GK: Marianne Svendsen Røren og Svein Ødegaard

Nes GK 09: Tina Marie Brekke og Thomas Gjerløw

Nordfjord GK: Thomas Storøy

Nordhaug GK: Gunnhild Naustdal og Svein Sverre Haugen

Nordvegen GK: Anna Marie Hestvik og Daniel Lervik

Norsjø GK: Naruemon Poncharoen og Jørgen Krog Tveitan

Nøtterøy GK: Dagfrid Kjelsrud Christensen og Alexander Settemsdal

Ogna GK: Åse Erevik og Glenn Undheim

Onsøy GK: Amalie Valle og Lasse Berggren

Oppdal GK: Nina Ylijoutsijärvi og Sjur Bjørkly

Oppegård GK: Henriette Stranda og Oliver Ulmo

Oslo GK: Anna Cathrine Krekling og Mathias Lynne Schjølberg

Oustøen G&CC: Birgitte Stenberg og Mathias Schjølberg

Polarsirkelen GK: Gry Eriksen og Jonas Alvsing

Randaberg GK: Turid Tunge og Atle Strandmyr

Rauma GK: Hanne Berg og Svein Åge Endrerud

Rjukan GK: Hege Vorkinn Sletten og  Pasi Lötjönen

Ringerike GK: Spilles 4.-5. september

Salten GK: Pok Pedersen og Mikael Holti Steensrud

Sandefjord GK: Irena Moen og Matthew Corney

Sandnes GK: Marielle Vinnes og Gøran Sømme Haglund

Sandane GK: Sølvi Utheim og Eivind Evebø

Sauda GK: Sigrid Isberg Klyve og Erik Husebø 

Sirdal Fjellgolf: Gunn Serine Andersen og Piet Even Fossberg

Skei GK: Hege Ringdal og Espen Skille Berger

Ski GK: Tove Mjelstad og Jan Olav Anseth

Skjeberg GK: Hedda Andersen og og Niklas Winther Ljungberg

Sola GK: Kari Sandvik og Steven Patrick Molumby

Soon GK: Marianne Haugland og Tore Eriksen

Sorknes GK: Taran Haugbråten Rustad og Simen Østnor

Sotra GK: Linda Fjell og Sander Vallestad

Stavanger GK: Nova Sofia Siljander og Ole Berge Ramsnes

Steinkjer GK: Rita Mork og Erik Stene

Stiklestad GK:  Lise Grunn Fanakrå og Petter Røstad

Stjørdal GK: Andrea Hjellegjerde og Gøran Søbye

Stord GK: Kjellfrid Lie Økland og Torben Carlsen

Sunndal GK: Rune Nikolaisen

Sunnfjord GK: Lena Årseth og Jakob Stavang Stubhaug

Sunnmøre GK:  Janet Hauknes Gjerde og Sveinar Øvrelid

Surnadal GK: Tove Hilstad Garte og Stian Kooyman

Tingvoll GK: Cecilie Skaalvik og Espen Juel

Tjøme GK: Nina Bjurhult og Isak Foyn Wahlqvist

Tromsø GK: Monica Wara og Marcus Dons

Trondheim GK: Maria Helland og Sigurd Aune

Trysil GK: Alis Skinnehaugen Sørlie og Lasse Aspen Melby

Trysil GK klubbmestere og klassevinnere 2021. Foto: Trysil GK

Tyrifjord GK: Mette Kyrvestad Ljåstad og Carl Sebastian Aas

Ullensaker GK: Lotte Aulom og Morten Tøttrup Gram

Tønsberg GK: Margareth Horn og Lavrans Broen Holm

Utsikten GK: Lilly Trydal og Geir Røynestad

Valdres GK: Kjetil Strandbråten

Vesterålen GK: Ellen Engkrog og Ole Evald Grunnfoss

Vestfold GK: Anniken Holthe Nordby og Joachim Aslaksen

Voss GK: Gunnvor Rogne Nilsen og Carl van den Boom

Vrådal GK: Yatimah Marto Diharjo og Vemund Sanden Tørdal

Østmarka GK: Wira Siduang og Thomas Hansen

KLUBBMESTERE TYRIFJORD GK: Mette Kyrvestad Ljåstad og Carl Sebastian Aas. Foto: Anne Jørgensen

Kommentarer

  • Del Golferen.no på:

  • Aktuelle turneringer

     

    PGA Tour: PGA Championship  med Viktor Hovland (19. – 22. mai)

    Korn Ferry Tour: AdventHealth Championship  (19. – 22. mai)

    Challenge Tour: Challenge de España  med Kristoffer Reitan og Kristian Krogh (19. – 22. mai)

    Nordic League: Stora Hotellet Fjällbacka Open  med Axel A. Berner Einan, Mats Heien, , Martin Ulseth,Mikkel Antonsen, Elias Bertheussen, Sebastian Eidsæther Syhr, Jarand Arnøy, Jørgen Winther, Sander Andreassen og Sander Blikom Hagen, og  (18. – 2o. mai)

    Ladies European Tour:Jabra Ladies Open med Marianne Skarpnord, Maiken Bing Paulsen, Karoline Lund, Madelene Stavnar og Michelle Forsland (19. – 21 mai)

    LET Access Series: PGA Championship Trelleborg med  Julie Boysen Hillestad, Stina Resen, Celine Karlung,  , Tina Mazarino og Dorthea Fobrigd  (19. – 21. mai)

    Epson Tour IOA Golf Classic  med Celine Borge (20. – 22. mai)

    Junior Srixon Tour 3 Holtsmark GK   21. – 22. mai)

    Para:  Para Norgescup #1 Nøtterøy Golfklubb  22. mai)

    College:  NCCA Columbus Regional med Markus Wilhelmsen og Mats Ege (16.-18. mai)

    College:  NAIA Men’s Golf Championship med akob Stavang Stbhaug og Alexander Idland (17.-20. mai)

    College:  : NCAA Women’s Championship med Emilie Øverås (20.-25. mai)

     

  • Golferen.no

    Papaya Media

    Saltboveien 25

    1560 Larkollen

    Redaksjonen

    +47 920 25 820

    tips@golferen.no

    Nyhetsbrev

    Meld deg på Golferen.nos nyhetsbrev
    * Påkrevet

    Ansvarlig redaktør: Jan E. Espelid | Teknisk drift: Papaya design & marketing AS | Tips redaksjonen: tips@golferen.no

    Ansvarlig redaktør: Jan E. Espelid | Annonsesalg: Pernille ter Jung Andreassen | Teknisk drift: Sorenso as | Tips redaksjonen: tips@golferen.no

    Golferen.no utgis av Papaya Media, org.nr. 915 995 187. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2004–2018 © Papaya Media. Golferen.no redigeres i henhold til Vær Varsom-plakaten og Redaktørplakaten.

    ×