Gratulerer til alle landets klubbmestere!

landets klubbmestere

GLADE KLUBBMESTERE: Mette Kyrvestad Ljåstad og John-Magne Pedersen fra Tyrifjord GK er to representanter for landets klubbmestere i 2019. Foto: Anne Jørgensen

Det bor en klubbmester i oss alle, og det er få ting i golf som overgår å bli kronet til klubbens beste golfspiller. De to siste helgene har en rekke nye klubbmestere blitt kåret. SE HELE LISTEN

Landets klubbmestere kåres i august i de fleste av landets mange golfklubber.

I listen under finner du resultatene vi har mottatt fra klubbmesterskap som er avholdt så langt samt datoer for de klubbmesterskapene som ennå ikke er avgjort.

 

Listen over klubbmestere er satt opp alfabetisk etter klubb. Listen begrenses til klubbmesterne i den beste klassen. Hos endel spilles klubbmesterskapet i september. Noen klubber arrangerer ikke klubbmesterskap, og er derfor ikke tatt med på listen.

Send oss gjerne bilde av mesterne i din klubb til epost på tips@golferen.no.

Dette er klubbmesterne 2019

Alta GK: Heidi Johansen og Øystein Eriksen

Arendal og omegn GK: Astrid Stenberg og Eirik Walle

Asker GK: Maiken Bing Paulsen og Geir Ottar Askvik

Atlungstad GK: Lena Boysen Hillestad og Daniel Rønning

Askim GK: Renate Odland Thunem og Jonathan Jansen

Austrått GK: Karen S. Beaulieu og Oskar Bratlie

Ballerud GK: Gessarin Bjørneby og Sondre Bjørn Stette

Bamble GK: Ann Torild Flaten og Roar Kristiansen

Bergen GK: Anita Sognness og Ørjan Larsen

Bjaavann GK: Lisbeth Lunden og Jonas Lønn

Bjørnefjorden GK: Andrea Rød Tombre og Nils Gunnar Holemark

Bodø GK: Tove Lund og Kristian Hals

Borre GK: Heidi Seljebotn og Kai-Ståle Kristiansen

Borregaard GK: Anne-Linn Fjærvik og Espen Henriksen

Byneset GK: Live Hope og Paul Blakie

Bærum GK: Gigi Frokjaer og Marius Thorp

Dalane GK: Spilles 1. september

Drammen GK: Ine Kristiansen og Andreas Gjesteby

Drøbak GK: Catarina Lindvall Selstad og Anders Ellingsberg

Eiker GK: Spilles 7.- 8. september

Egersund GK: Astrid Robertson og Ron Endresen

Ekholtbruket GK: Selma Nilsen og Anders Tveita

Elverum GK: Emilie Helene R. Kvamme og Simen Falck Larsen

Fana GK: Silje Torvund Ohma og Øyvind Bjørnestad

Fet GK: Henrik Sand

Frosta GK: Berit Strand og Egil Harald Hovdal

Gamle Fredrikstad GK: Kristine Kloka og Markus Skjelstad

Gjerdrum GK: Inge Hage

Gjersjøen GK: Wenche Bull Karlsen og Robert Lindberg

Gjøvik & Toten GK: Kjersti Grini og Eirik F. Malones

Grenland & Omegn GK: Tove Mikkelsen og Fredrik Treborg

Grimstad GK: Mona Ommundsen og Bjørn Engh

Grini GK: Cathrine Høyer og Frithjof Rasmussen

Groruddalen GK: Spilles 7.- 8. september

Grønmo GK: Sofia Petersen og Einar Westreng Pettersen

Hafjell GK: Bente Unosen Sveinungsen og Kristoffer Taije Lie

Haga GK: Rachel Raastad og Paul Nilbrink

Hakadal GK: Stine T. Øyan og Michael Nordal Wahl

Halden GK: Gerd Solberg og Tor David Ottersen

Hallingdal GK: Katinka Kjærem-Ellingsen og Jan Torseth

Hammerfest og Kvalsund GK: Spilles 14. og 15. september

Hardanger GKSpilles 8. september 

Harstad GK: Linda Jørgensen og Paul Lund

Haugaland GK: Kjersti Underhaug Stødle og Bård Skogen

Hauger GK: Åsa Gunilla Westman og Sigurd Sveen

Haugesund GK: Laila Håkull og Eirik Grønhaug

Helgeland GK: Hilgunn Anita Iversen og Tommy Sandmo

Hemsedal GK: Steinar Bleken

Herdla GK: Vibeke Olsen og Petter S. Dale

Hitra GK: Spilles 31. august – 1. september

Hof GK: Solveig Sundby og Bjørn Andersen

Holtsmark GK: Tone Bing Larsen og Henrik Franck

Hovden GK: Torhild Hallaråker og Anders Ellingsberg

Huseby & Hankø GK: Elizabeth Vinter og Frank Remy Sand

Hvam GK: Spilles 31. august – 1. september

Jæren GK: Bjørg Jolaug Loland og Ronny Ponni Einarsen

Karmøy GK: Merete Sund Falnes og Pål Haugen

Kjekstad GK: Beate Pedersen og Mats Heien

Klæbu GK: Kristine Edvardsen og Ståle Ingebjørn Sæther

Kongsberg GK: Karin Johanne Letnes Aaker og Morten Lia

Kongsvingers GK: Magnea Gudmundsdottir og Marcus Lundén

Kragerø GK: Tine Fehn Hovden og Kristian Samuelsen Moe

Kristiansand GK: Natalia van Putten og Arne Sverre Salvesvold

Kristiansund og Omegn GK: Astrid Hedvik Folkedahl Mikaelsen og Eiliv Solheim

Krokhol GK: Stine Torgersen og Per Frode Haugen

Kvinnherad GK: Verner Fjelland

Land GK: Henrik Stenseth Engebakken

Larvik GK: Andrea Kreken-Randsted og Andreas Halvorsen

Lillestrøm GK: Kristin Funderud og Øyvind Wahl

Lofoten GK: Tone Markussen og Lars Magnussen

Lommedalen GK: Ann Balzer og Dale Ritchie

Losby GK: Anine Edsbergløkken og Max Hartmann

Lærdal GK: Johanne Gjesdal Mo og Ole Kristian Øren

Mandal GK: Mirjam Slot Arntsen og Jørgen Hestås

Meland GK: Ina Kristine Løkås og Jens Engeset

Midt-Troms GK: Mari-Ann Marthinsen Nergaard og Morten Lund

Miklagard GK: Maria Elizabeth Javery og Christian Aronsen

Mjøsen GK: Helene Getz Bergmo og Kai Kalve

Molde GK: Emma Heggdal Brevik og Adrian Barsten

Moss og Rygge GK: Elizabeth Dawn Kirby og Ragnar David Riordan

Mørk GK: Tuva Marie Isebakke og Dag Andresen

Namdal GK: Kenneth Lien Opdal

Namsos GK: Tina Marie Brekke og Bendik Harstad

Narvik GK: Spilles 31. august – 1. september

Nesbyen GK: Marianne Løvold og Terje Hanserud

Nes GK: Tina Marie Brekke og Bendik Harstad

Nordfjord GK: Thomas Storøy

Nordhaug GK: Kristin Langangen og Ole Morten Hauge

Nordvegen GK: Svein Terje Eide

Norefjell GK: Elisabeth Rustad Nilssen og Jan Erik Nordby 

Norsjø GK: Anneli Stenman og Petter Grini

North Cape GC: Eli Rognmo og Rune Skanke

Nøtterøy GK: Alexander Settemsdal og Karine Myrland

Odda GK: Halla Bjørk Magnusdottir og Bjarte Straumsøy Brekke

Ogna GK: Anne Lise Kolnes Hope og Glenn Undheim

Onsøy GK: Amalie Therese Valle og Eirik Bjørndal

Oppdal GK: Kjell Arne Hårstad

Oppegård GK: Camilla Clemetsen og Rune Bøkeid

Oslo GK: Julia Myklebust og Jarle Volden

Oustøen G&CC: Benedikte von Krogh og Einar B. Nielsen

Preikestolen GK: Spilles 31. august – 1. september

Randaberg GK: Berit Sjo Jørgensen og Sveinung Lein

Rauma GK: Dagny Brevik og Åge Erland Venås Herje

Re GK: Vivian Fadum og Robert Moen

Ringerike GK: Spilles 31. august – 1. september

Rjukan GK: Morten Solrud

Romerike GK: Marit Strømsaas og Andreas Hagen Tønsberg

Røros GK: Bjørn Hellandsjø

Salten GK: Jorunn Markussen og Are Gundersen

Sandane GK: Sølvi Utheim og Karl Erik Utheim

Sande GK: Spilles 31. august – 1. september

Sandefjord GK: Frederikk Thidem Bjørvik og Tom Røed Carlsen

Sandnes GK: Marielle Vinnes og Trym Falch

Sauda GK: Eva K. Lien og Terje Hodne

Selje GK:  Anne-Marie Dahl og Reinhart Zeivar Halsør

Sirdal Fjellgolf: Liv Mogstad Undheim og Terje Ousdal

Skei GK: Kajsa Meret Haldsrud og Kurt Halvor Pedersen

Ski GK: Tove Mjelstad og Alf Henrik Hansen

Skjeberg GK: Marion Thunæs og Fredrik Sommerseth

Sola GK: Grethe Byrkjedal og Glenn Hanasand

Soon GK: Luqi Lu og Hans Christian Haugen 

Sorknes GK: Hanne Britt Havreberg og Simen Østnor

Sotra GK: Linda Fjell og Andre Kleppe Ulvenes

Stavanger GK: Rikke Nordvik og Petter Mikalsen

Steinkjer GK: Anne Kalvik og Erik Stene

Stiklestad GK: Karin Elisabeth Karlsen og Fredrik Feragen Fossum

Stjørdal GK: Tine Tangstad og Odd Inge Berg

Stord GK: Liv Berit Økland og Benny Henriksen

Stranda GK: Jørn Gjærde

Sunnfjord GK: Jakob Stavang Stubhaug

Sunndal GK: Rune Nikolaisen

Sunnmøre GK: Janet Haukenes Gjerde og Per Bernt Aske

Surnadal GK: Tove Hilstad Garte og Helge Wiig

Tingvoll GK: Cecilie Skaavik og Arne Øydegard

Tjøme GK: Nina Bjurhult og Fredrik F. Mathisen

Tromsø GK: Monica Wara og Marcus Fredrik Dons

Trondheim GK: Maria Helland og Sigurd Aune

Trysil GK: Alis Skinnehaugen Sørlie og Lasse Aspen Melby

Tyrifjord GK: Mette Kyrvestad Ljåstad og John-Magne Pedersen

Ullensaker GK: Stine Mari Østhagen og Stian Øversjøen

Utsikten GK:Hildegunn Trydal og Petter Øysæd Aamot

Valdres GK: Jørgen Ueland

Vestfold GK: Reidun Aas Johansen og Sander Bilkom Hagen

Voss GK: Gunnvor Rogne Nilsen og Alvar Karstein Fjellanger

Vrådal GK: Yati Brauti og Eirik Håskoll Næss

Østmarka GK: Wira Siduang og Thomas Hansen

Ålesund GK: Emilie Myklebust Bjørge og Daniel Øverås

 
Katinka Kjærem-Ellingsen og Jan Torseth, klubbmestere i Hallingdal GK. Foto: Bent Ellingsen

Kommentarer

  • Del Golferen.no på:

  • Mest lest

  • Aktuelle turneringer

    INGEN AKTUELLE TURNERINGER FUNNET UKE 13

     

  • Golferen.no

    Papaya Media

    Saltboveien 25

    1560 Larkollen

    Redaksjonen

    +47 920 25 820

    tips@golferen.no

    Marked

    Margaret Kallevig

    +47 907 58 101

    margaret@papaya.no

    Nyhetsbrev

    Meld deg på Golferen.nos nyhetsbrev
    * Påkrevet

    Ansvarlig redaktør: Jan E. Espelid | Teknisk drift: Sorenso AS | Tips redaksjonen: tips@golferen.no

    Ansvarlig redaktør: Jan E. Espelid | Annonsesalg: Pernille ter Jung Andreassen | Teknisk drift: Sorenso as | Tips redaksjonen: tips@golferen.no

    Golferen.no utgis av Papaya Media, org.nr. 915 995 187. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2004–2018 © Papaya Media. Golferen.no redigeres i henhold til Vær Varsom-plakaten og Redaktørplakaten.